Handmade Cuda - Sznur Koralikowy


Jak raz się wejdzie w świat rękodzieła to trudno się z niego wykręcić. Jest tyle fantastycznych technik, wzorów, po prostu małych dzieł sztuki. Niestety doba ma tylko 24 godziny a rok 365 dni i mam wrażenie, że nie dam rady poznać wszystkich. Ale to nie przeszkadza w tym, żeby je kolekcjonować.

Na pierwszy rzut idą dwaj moi ulubieńcy ostatnich tygodni, czyli piękne koralikowe naszyjniki. Jestem w nich zakochana. Ale ta technika wydaje mi się istną magią. Generalnie ja i szydełko to nie jest póki co zgrany duet. Może kiedyś? Viola, która jest autorką tego granatowego podesłała mi też zaczętą pracę i mały instruktarz. Mam nadzieję, że znajdę czas i cierpliwość, żeby okiełznać kiedyś tę sztukę. Póki co, mam te 2 i bardzo je lubię. 

Prześlij komentarz

4 Komentarze

 1. śliczne !!
  pozdrawiam serdecznie
  Marcelka Fashion :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Próbowałam się kiedyś nauczyć robienia takich koralikowych bransoletek na szydełku. Niestety szydełko okazało się być dla mnie czymś absolutnie nie do ogarnięcia i po kilkudziesięciu nieudanych próbach porzuciłam pomysł nauki ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzieła rękodzielnicze dają dużą możliwość tworzenia. Wręcz nieograniczone możliwości. Szczególnie zaangażowanym twórcą. Materiałem bardzo wdzięcznym do takich prac są koraliki. Ponieważ mamy do wyboru różne wielkości oraz nieograniczoną bazę kolorystyczną. Twurców takich rękodzielnych cudów znajdziemy na https://artistroom.pl/

  OdpowiedzUsuń