O mnieCześć!

Nazywam się Asia, a to jest moje miejsce w sieci, w którym dzielę się z Wami swoją wiedzą i doświadczeniem w zakresie marketingu. 

Parę lat temu postanowiłam zafundować sobie zawodową rewolucję i zamieniłam biblioteczne mury na dynamiczny świat agencji reklamowej. Od 2013 roku współpracuję z markami małymi i dużymi przy tworzeniu komunikacji w social mediach. Nadawanie kierunku komunikacji i budowanie społeczności wokół marki to dla mnie prawdziwe wyzwanie.

Wśród wszystkich kanałów social media z którymi mam okazję na co dzień pracować to Instagram podbił całe moje serce. Z wypiekami śledzę wszelkie zmiany zachodzące w tej ogromnie barwnej społeczności, a potem przekazuje je Wam w InstaPrasówce oraz w trakcie szkoleń.

A kiedy nie ścigam się z hashtagami to okazuje się, że całkiem romantyczna ze mnie dusza. Mam słabość do powieści Jane Austen, komedii romantycznych i Szekspira, ale to nie znaczy że nie będę się bawiła dobrze na filmie akcji. W końcu wychowałam się na Star Warsach i Policjantach z Miami.

Swoje akumulatory ładuje na długich spacerach po lesie, gdzie moje psy brykają do woli, a ja mam okazję oderwać się od codziennej bieganiny i przewietrzyć głowę. To właśnie wtedy wpadam na najlepsze pomysły.

PS

Pewnie jesteś zdziwiona, że z bloga zniknęła część treści. Każdy ma w swoim życiu taki etap, że musi pożegnać się z tym co było i zacząć na nowo. Taką właśnie podjęłam decyzję. Ten blog ma ponad 8 lat i zaczynałam tutaj od rękodzieła, co było niesamowitą przygodą. Ale w międzyczasie wiele się zmieniło i postanowiłam zająć się tym, co sprawia mi frajdę, czyli social mediami i marketingiem właśnie.